Tabliczki na drzwi – i już się nie zgubisz

19 czerwca 2016

Sprawdź, gdzie kupić tabliczki na drzwi

W każdym budynku znajduje się bardzo dużo najróżniejszych pomieszczeń, które mają mniejsze bądź większe znaczenie. Sprawne przemieszczanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale także osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakie tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym charakteryzują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach znajdują zastosowanie?

Właściwe oznakowanie obiektu zapewnia wysoką przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o biuro, przedszkole, sklep czy urząd – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia błyskawiczne odszukanie pokoju, który na dany moment nas interesuje. Tak dzieje się na przykład w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, urzędów oraz biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas w danym momencie osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy np. w zakładzie pracy odchodzi pracownik, nazwisko na tabliczce można bez większych problemów zmienić. Pozwala to więc oszczędzić niemałą ilość pieniędzy – nie trzeba przecież wydawać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu rozdzielić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które przeznaczone są jedynie dla załogi określonej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje socjalne, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznakować punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się aktualnie bardzo dużą popularnością. Często na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się skreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz takiego typu znaku jest zatem wyjątkowo przejrzysty. Nie zapominajmy także, że tabliczki informacyjne umieszcza się także przy wejściu do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Dane adresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]