Organizujesz targi? Wypróbuj wypożyczalnię mebli

27 września 2016

Organizacja konferencji nieuchronnie wiąże się z obowiązkiem zaopatrzenia się w branżowe wyposażenie. Niewiele osób wie, że w Polsce istnieją przedsiębiorstwa, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, jak przykładowo wypożyczalnia mebli, która zagwarantuje odpowiednie umeblowanie na czas wystawy.

Wypożyczalnia mebli – w plenerze i hali

Komplet mebli tapicerowanych, które zagwarantują komfort uczestnikom wydarzenia to umeblowanie konieczny na evencie. W trakcie wystąpienia przybyłe osoby muszą usiąść, żeby móc wysłuchać prowadzącego. Jeśli w trakcie targów chcemy przeprowadzić pokaz pamiętajmy, że taka niewielka konferencja średniej wielkości również potrzebuje zapewnienia ok. 15-25 krzeseł. Należy uwzględnić jeszcze konieczność wystawienia stolików dla słuchaczy. Na specjalistycznych targach przebiegających w terenie (na przykład na targach miejscowych wytwórców pasz lub branży budowlanej) należy zapewnić zabezpieczające zadaszenie. Konieczne są także konferencyjne lady i boksy.

Wypożyczalnia mebli – sprawdź terminy

Decydując się na wyposażenie organizowanego wydarzenia w kompleksowe akcesoria, zwróćmy uwagę na terminy ich wypożyczenia – przeważnie są to dwa dni, ale zdarzają się też wynajmy długoterminowe. Warto zagwarantować klientom naszego stoiska wygodę i zainwestować w funkcjonalne hokery, które idealnie przydają się na targach. Poza tym pamiętajmy o pufach dla oczekujących oraz blatach recepcyjnych czy gablotach do prezentacji produktów firmowych. Zainwestujmy w markę wyposażenia – tylko dobre komponenty nie ulegną szybkiej eksploatacji. Wymienione meble spowodują, że przygotowane przez nas wystawy targowe będą chętnie odwiedzane przez odbiorców.