„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

24 listopada 2018

Zajrzyj tu jeśli interesuje Cię Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z 6 aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W aparacie prędkość wibracji można regulować – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli zechcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do indywidualnych potrzeb, konieczne będzie dokupienie modułu: Szyja, Kolana, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Przy użyciu tych elementów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich w zaciszu własnego domu.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]