Blog „Polaku lecz się sam” recenzuje zestaw RAM Vitberg+

5 lutego 2019

Tutaj znajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zaobserwował, iż już po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed komputerem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło również sen testującego, dzięki złagodzeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy korzystaniu z urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest regularność sesji, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także wysoka jakość wykonania, jego estetyka, łatwość instalacji oraz fakt, iż jest to dzieło polskiego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całego zestawu (bądź tylko poszczególnych jego części) zaleca się sprawdzenie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]