Historia firmy Vitberg – poznaj producenta sprzętu do wibroterapii

8 marca 2019

Kliknij w to miejsce jeśli jesteś zainteresowany marką Vitberg

Zobacz jak wygląda produkcja zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od dwudziestu jeden lat trudzi się wyrobem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na kanale YouTube.

Wiele lat badań w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu podniesienie jakości życia ludzi chorujących na najróżniejsze schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z sześciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki segmentacji aparatu na odrębne moduły można swobodnie dobierać do modułu podstawowego poszczególne elementy masujące tak, by dostosować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do produkcji aparatów marki Vitberg używane są tylko elementy certyfikowane, w większości dostarczane od rodzimych dostawców. Poszycie przygotowane jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Do produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elementy elektroniczne sterowania, składany jest ręcznie, a potem dokładnie sprawdzany przed wysyłką do kupującego.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]