Vitberg opinie, Vitberg

Jak działa wibroterapia? Opinie o urządzeniach Vitberg

19 lutego 2019

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która opiera się na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało bądź skupić się na jednej jego części. Stosowanie wibroterapii zalecają lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Wibroterapia pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednak pacjenci pragną korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w poradniach, rozsianych na terenie całej Polski.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]