Klinika kosmetologii w Kielcach – lokalizacja i oferta

26 maja 2021

Centrum medycyny estetycznej w Kielcach. Więcej na https://tinyurl.com/yh2kqtom.

Centrum medycyny estetycznej Re Vitae mieści się przy ul. Wojska Polskiego 60 w Kielcach. Centrum przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku od godz. 11:00 do 19:00. Oprócz filii w Kielcach posiada również oddział w niedalekim Busku Zdroju.

Zabiegi przeprowadzane w gabinetu medycyny estetycznej Re Vitae

Grupa lekarzy specjalistów Centrum Re Vitae wykonuje szereg zabiegów zarówno z obszaru chirurgii estetycznej, jak i ogólnej oraz zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Wykonywane są tu zabiegi o niewielkiej inwazyjności polegające na likwidowaniu zmian na skórze, np. nagniotków, włókniaków oraz tłuszczaków wraz z możliwością przesłania tkanki do badań histopatologicznych. Z zakresu zabiegów chirurgii plastycznej centrum wykonuje m.in. zabiegi lipozy laserowej i liposukcji, jak również operacje plastyczne uszu oraz brzucha. W ramach ginekologii estetycznej w Centrum Re Vitae wykonuje się m.in. plastykę pochwy, korekcję blizn pozostałych po nacięciu krocza i leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Zespół tego gabinetu medycyny estetycznej zajmują się również flebologią, czyli diagnostyką i leczeniem schorzeń żył, wykonując m.in. zabiegi miniflebektomii (likwidacji żylaków) i skleroterapii, usuwania hemoroidów oraz pajączków naczyniowych.

W Gabinecie realizuje się też zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z wykorzystaniem botoksu (leczenie nadpotliwości, bruksizmu i migreny), lifting z pomocą nici PDO, zabiegi wypełniające z użyciem kwasu hialuronowego czy mezoterapia igłowa i bezigłowa. W ofercie znajdują się również popularne zabiegi kosmetyczne, jak peeling węglowy i chemiczny, mikrodermabrazja oraz kriolipoliza.

Dane adresowe:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]