„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

11 czerwca 2019

Więcej na temat Vitberg opinie na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, bóle kręgosłupa czy odrętwienie szyi i ramion. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ruchu, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania kolana, nogi, szyję, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również odpręża, co przekłada się na spokojniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów albo dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]