Miesięczny test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Uroda i Zdrowie”

12 października 2018

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji na urodaizdrowie.pl

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesiącu korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest proste do instalacji. Zaledwie chwilę po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]