Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

4 października 2016

Potrzebujesz pomocy polskiego psychologa Birmingham? Skieruj się tu

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy tłumnie poczęli emigrować na Wyspy. Na chwilę obecną zjawisko emigracji jest o wiele mniejsze, ale nadal nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się właśnie w UK. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może tworzyć ogrom problemów, z którymi bez pomocy poradzić sobie jest wyjątkowo ciężko.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Przebywanie na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie na terenie obcego państwa, generują cały szereg komplikacji, którym naprawdę trudno jest podołać. Separacja z bliskimi często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach dochodzą również trudności z dostaniem etatu lub nawiązaniem trwałych znajomości z. Nieznajomość języka, która nadal jest na porządku dziennym, powoduje, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad odruchami tego typu niezwykle ciężko jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie trzeba bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje przekazane w czasie wizyty zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy skrywać swoich problemów i słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje jak nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta prowadzona jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie powinna się wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze zrozumie to, co powie do niej psycholog.

Dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339