Pomóż włosom! Odwiedź trychologa w Krakowie

16 września 2016

Nasze włosy nierzadko są obecnie narażone na szkodliwy wpływ ekosystemu. Cierpią też z powodu naszej diety. Należy o nie dbać za pomocą kosmetyków czy specjalistycznych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z włosami są poważne, może okazać się niezbędna wizyta u specjalisty trychologa.

Kim jest trycholog?

Trychologia jest gałęzią medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi dolegliwościami. Specjalista tej dziedziny może nam pomóc, gdy cierpimy na łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Korzystając ze specjalistycznych narzędzi badań, trycholog może poprawnie zdiagnozować nasze problemy i zaproponować odpowiednią kurację.

Znajdź trychologa w małopolsce

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, wykorzystując najnowsze osiągnięcia trychologii, może zaproponować nam przeróżne procedury wpływające na stan włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy zdecydować się na procedurę anti-aging cofnąć widoczny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także skuteczne metody umożliwiające nam dbanie o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki dobrze przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się pięknymi i będącymi w dobrej kondycji włosami przez długi czas.

Wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim kupić specjalistyczne dermokosmetyki pozwalające zachować nasze włosy w pożądanej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.