Psycholog, psychiatra

21 września 2017

W naszym Centrum Dobrej terapii dokładamy wszelkich starań by udzielić pomocy w zakresie psychoterapii, psychiatrii oraz pomocy psychologicznej. Świadczymy usługi zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Wybierając nasz ośrodek klient ma gwarancję udzielania pomocy przez wysokiej klasy profesjonalistów oraz najwyższego poziomu meteorycznego sesji, prowadzonych w przyjaznej atmosferze. W ramach Centrum Dobrej Terapii można skorzystać z porad neuropsychologa, seksuologa czy terapeuty uzależnień. Do każdego odwiedzającego nasz ośrodek podchodzimy bardzo indywidualnie i z dużą empatią, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak ważne jest poczucie komfortu osoby szukającej u nas pomocy. Do wyboru mają Państwo terapię indywidualną, bądź grupową.

Z nami jesteś w stanie pokonać trudności i odmienić swoje życie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby Centrum Dobrej Terapii, która jest w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej e-stronie. W tym samym miejscu znajdą Państwo artykuły z wiedzą psychologiczną, którą chcemy się przekazać wszystkim naszym przyszłym pacjentom.