Suplementy diety

6 lutego 2017

Gdzie można kupić suplementy diety?

Zarówno w asortymencie sklepów internetowych, jak i stacjonarnych możecie Państwo znaleźć bogaty wybór odżywek i suplementów, pozytywnie ocenionych przez profesjonalistów z zakresu kulturystyki.

Suplementy na odchudzanie i rozbudowę tkanki mięśniowej

Gainer na przyrost mięśni

Oferta możliwych do kupienia środków jest bardzo duża, wśród nich sklepy oferują m.in. gainer – rodzaj suplementu pomagającego w budowie tkanki mięśniowej. Geiner wprowadza organizm przyjmującej go osoby w tzw. stan anaboliczny. Dzieje się tak dzięki dostarczaniu do organizmu idealnie dobranych porcji węglowodanów i białka.

Suplementy z grupy BCAA

Aminokwasy BCAA są świetne dla osób, które chcą profesjonalnie uprawiać kulturystykę. Przyjmowanie BCAA skutkuje przyrostem tkanki mięśniowej, przy jednoczesnej zmniejszaniu ilość tkanki tłuszczowej. Należy zauważyć, że BCAA dostarcza także energii, która jest potrzebna przy dużym wysiłku fizycznym.

HMB

HMB to również ceniony przez sportowców suplement. Należy go zażywać bezpośrednio przed wysiłkiem fizycznym jak i po. HMB poprawia siłę mięśni oraz ułatwia przyrost masy i skutecznie wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.

Suplementy diety w swojej ofercie posiada w swoim asortymencie także Activlab. Ofertę można przejrzeć wchodząc na stronę www.activlab.pl.