Szkolenia pierwszej pomocy

9 lutego 2017

Szkolenia z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się pod względem ceny, metod nauki i zakresu, dlatego warto wiedzieć wcześniej, co jest szczególnie istotne przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – komu się przydadzą?

Kurs z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie każdy musi umieć grać na skrzypcach lub mówić po hiszpańsku, jednak każdy powinien nauczyć się niesienia pomocy innym w sytuacji zagrożenia. Bez względu na wiek należy wiedzieć, jak unieruchomić złamaną nogę albo jak ułożyć kogoś w pozycji bocznej ustalonej. Świadkiem groźnego zdarzenia możemy być zawsze: w drodze do szkoły, na wycieczce, na uczelni. Niezmiernie istotne jest, abyw kursie pierwszej pomocy wzięli udział nauczyciele, a także pracownicy dużych i małych firm.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile to kosztuje?

Cena szkolenia z 1. pomocy jest zależnazależy od jego liczby godzin oraz liczby partcypantów. Im więcej godzin zajęć oraz partycypantów, tym koszt przypadający na 1 osobę jest niższy. Jednak, im mniej uczestników, tym więcej wyniesiemy z praktycznej części zajęć. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku kursu dla kilkunastu osób. Ponadto, w Sieci znajdują się także kursy otwarte – dla dużych grup. Nie musimy organizować szkolenia i kompletować grupy, a wystarczy zapisać się na wybrany kurs.