Trenuj bezpiecznie – maska przeciwpyłowa

19 października 2016

Wytwarzane przez fabryki i samochody spaliny to ogromne zagrożenie, które skutkuje licznymi problemami zdrowotnymi wśród mieszkańców dużych miast. Niebezpieczny jest w szczególności smog, który może nawet powodować nowotwory. Właśnie dlatego zaprojektowano innowacyjne maski przeciwpyłowe.

Maska przeciwpyłowa – oddychaj swobodnie

Maski przeciwpyłowe to przydatne akcesoria stworzone z myślą o mieszkańcach miast, w których odczuwa się duże zanieczyszczenie powietrza. Znakomicie sprawdzają się także w przypadku osób, które aktywnie spędzają czas – np. motocyklistów, oraz osób zmagających się z alergiami. Innowacyjna maseczka przeciwpyłowa oczyszcza nawet 99,9% pyłków, dzięki czemu możesz uprawiać sporty ekstremalne bez żadnych obaw. Oczyszczanie wdychanego powietrza jest jeszcze bardziej skuteczne dzięki aktywnym filtrom węglowym, w które wyposażone są maski. Jesteś motocyklistą lub zmagasz się ze zjawiskiem smogu i chcesz doskonale ochronić się przed mikroskopijnymi pyłami? Maseczka przeciwsmogowa spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Wykonana z neoprenu, wyeliminuje problem spalin.

Maska przeciwpyłowa – użyj jej do rekreacyjnego biegania

Maski przeciwpyłowe chronią nie tylko wyczynowych sportowców. Są znakomite również podczas uprawiania sportów zimowych i wieczornego biegania. Dlaczego w ostatnich latach są tak rozpowszechnione? Problem zanieczyszczenia powietrza jest bardzo niebezpiecznym zagrożeniem dla zdrowia mieszkańców aglomeracji, które szczególnie w sezonie grzewczym są narażone na skażenia. Przyczyną poważnych schorzeń może być np. dym unoszący się z kominów. Maski przeciwpyłowe to rozwiązanie tego problemu. Specjalny kształt i możliwość regulacji rozmiaru sprawia, że użytkowanie masek jest bardzo wygodne. Dodatkowo profesjonalne zawory powodują, że wilgoć z maski jest odprowadzana na zewnątrz.