Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy autora bloga „Testy outdoorowe”

26 października 2019

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji na www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej intensywności, może znacznie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, nóg czy szyi. Moduły masujące rodzimej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Moduły do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z modułu bazowego (niezbędnego do pracy całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]