Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

24 października 2020

Maskę wielokrotnego użytku kupisz na https://vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały glob, pod każdym względem przeistoczyła nasze kontakty z innymi ludźmi i bieg życia. Zasady dystansu społecznego nakładają obowiązek korzystania ze różnych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed potencjalnym zagrożeniem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do przychodni bądź restauracji, gdzie przeważnie spotykamy większe grono ludzi, musimy bezwzględnie nosić na nosie oraz ustach ochronną maseczkę. Co jednakże zrobić, jeżeli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z tkaniny?

Mini przyłbica – komfortowa ale wytrzymała

Ci, którzy uważają ochronne maski z bawełny za niewygodne i mają problemy z oddychaniem w czasie ich używania, mogą zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed zakażeniem patogenami w podobnym zakresie jak maska chirurgiczna, a więc zasłania nos i usta, ale w tym samym czasie umożliwia lekkie oddychanie. Jej największymi zaletami są trwałość, wygoda oraz tylko kilkugramowa waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wykonana jest z tworzyw, za sprawą których może być stosowana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym użyciu można oczyścić, a samą całość można również czyścić ręcznie (aż trzydzieści razy!) w wodzie z detergentem.

Ochronna przyłbica – dla astmatyków oraz ludzi pracujących

Taką maseczkę wielorazową poleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również wygodzie. Osoby powyżej 60 roku życia, mające kłopoty z oddychaniem, starsze czy regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nosić ochronne maseczki podczas pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie ogranicza ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Młodzież z całą pewnością uzna za zaletę również to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]