Vitberg – otwarcie pierwszej Pracowni Wibroterapii

24 lutego 2019

Na youtube.com odnajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

W 2018 r. na AWF-ie w Krakowie zainicjowano działanie pierwszej Pracowni Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy partycypacji nowosądeckiej firmy Vitberg.

Badania oraz zajęcia dydaktyczne z aparatami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z zamiarem prowadzenia badań naukowych nad oddziaływaniem wibroterapii na organizm ludzki. Będą w niej także prowadzone zajęcia dydaktyczne dla studentów uczelni z dziedziny fizykoterapii, kosmetologii i odnowy psychosomatycznej. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które zaopatrzona została pracownia, posłużą także do regeneracji zawodników. krakowskiej pracowni przyczyniła się do tego, że aparaty Vitberg zaczęły testować AWF-y w Warszawie i w Gdańsku.

Do jakich badań przyczynią się produkty marki Vitberg?

W najbliższych latach rezultaty testów mogą pomóc w usprawnieniu treningów sportowców czy doskonaleniu terapii pacjentów. Zapewne w Pracowni Wibroterapii przeprowadzane będą badania z zakresu fizjologii i biochemii. Obserwacji poddane będzie oddziaływanie wibroterapii na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Wyniki analiz będą zestawiane z rezultatami laboratoriów z różnych stron świata.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]