Wibroterapia w Polsce – przedstawiamy urządzenia firmy Vitberg

6 lutego 2019

Zobacz więcej informacji o marce Vitberg na www.wibroterapia.com

Z każdym rokiem terapia wibracjami znajduje zastosowanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: montownię, dział elektroniki, wykrawalnię i szwalnię. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddawane są odpowiednim testom. Okrycie aparatu wykonane jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]