Zestawy do masażu wibracjami Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

20 października 2018

Więcej w temacie Vitberg opinie na www.youtube.com

Nieważne czy jesteś Panią domu czy zawodowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tą dziedziną opracowała unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]