Daj się namówić w lekcje tenisa.

17 stycznia 2017

Sprawdź informacje o lekcjach tenisa Kraków

Ruch i rekreacja to obecnie coraz częstszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Na czasie stają się zwłaszcza lekcje tenisa, które znakomicie polepszają formę oraz wzmacniają układ odpornościowy. Sprawdźmy jakie pożytki przynosi ta dyscyplina sportu.

Wyrzeźb muskuły na lekcjach tenisa

Systematyczne treningi tenisa znakomicie wzmocnią mięśnie i zagwarantują redukcję zbędnych kilogramów. Dodatkowym walorem jest wzmocnienie zwrotności ciała i ogólnej wydolności organizmu. Należy nadmienić, że wyczynowe lekcje tenisa skierowane są nie tylko dla młodzieży, ale też dla dzieci. Jeśli pragniemy naprawdę zaangażować swoje dziecko w ten rodzaj aktywności fizycznej, warto zapisać je od najmłodszych lat na odpowiednie zajęcia sportowe. Dzięki temu nasze dziecko w okamgnieniu zacznie osiągać pierwsze sukcesy na korcie.

Lekcje tenisa – najbardziej prestiżowe korty w Polsce

Szkoły tenisa wyszkolą nie tylko małych czempionów rakiety. Również osoby dojrzałe mogą spełniać się na korcie. Należy tylko zgłosić się na pierwsze spotkanie z nauczycielem, który nauczy nas podstawowych technik oraz wskaże w jaki sposób wykonywać bekhend. Najbardziej prestiżowe lekcje tenisa odbywają się w ośrodkach w Krakowie i Sopocie, gdzie od lat kształceni są przyszli zwycięzcy. Tak naprawdę nie liczy się stopień zaawansowania, ale dobre chęci i nasza indywidualna determinacja. Kiedy trenujemy hobbistycznie, myślmy po prostu o czerpaniu radości z aktywności fizycznej.

Dane adresowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]