Obozy tenisowe

17 sierpnia 2016

Szukasz najkorzystniejszej oferty obozu tenisowego? Nie wahaj się! Skieruj się tutaj

Wakacje to okres, który możesz spędzić w salonie, oglądając wszystkie filmy. Możesz również spędzić je aktywnie. Ciekawą możliwością spędzenia wolnego czasu jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – atrakcje

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Przeważnie lekcje odbywają się w 4-osobowych grupach po dwie h treningu co dzień. Oprócz tego, dzieci uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w piantballa i biorą udział w innych zabawach. Nie zabraknie również zwiedzania muzeów i lokalnych zabytków. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można poznawać lokalną przyrodę.

Dokąd na obóz tenisowy?

Myli się ten, kto sądzi, że niezapomniane wakacje to wakacje poza Polską. Aby przeżyć wyjątkowe przygody nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie magicznie będzie w Bieszczadach. Właśnie w takich okolicach organizuje się najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Obóz tenisowy – odbiorcy

Obozy tenisowe kierowane są głównie do dzieci. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i uczniowie szkół podstawowych. Istnieją również oferty dla dorosłych.

Dane adresowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]