Spływy kajakowe na Dunajcu – dla pracowników firm i turystów

3 czerwca 2019

Spływ kajakowy Dunajcem to idealna metoda zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią amatorzy aktywnego wypoczynku. Spływ kajakowy po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane wrażenia i dużą dawkę adrenaliny. Propozycja jest przeznaczona dla różnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, które potrzebują zorganizować integrację dla pracowników. Planujesz podróż w góry i na trasie wycieczki znajduje się Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, jakiej nie powinieneś przegapić.

Czy warto zdecydować się się na spływ po Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która daje idealne warunki do praktykowania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna będąca w pobliżu sprawia, że spływ kajakowy Dunajcem staje się niesłychanie popularną odmianą spędzania wolnego czasu. W rzece żyją także rozmaite gatunki ryb, które można dostrzec w czasie spływu, a bajkowe widoki zachwycają. Trasa wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co umożliwia obserwowanie dzikiej przyrody w pełnej okazałości. Żeby uczestniczyć w spływie, niezbędne jest odpowiednie przeszkolenie oraz podpisanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami sterują wyszkoleni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ kajakowy Dunajcem – aktywny wypoczynek w Pieninach

Organizator spływów kajakowych po Dunajcu oferuje klientom do wyboru trzy pakiety – Active, Basic oraz Comfort. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram lub gumowe kajaki Gumotex Palava, kaski, kamizelki, wiosła i szczelne opakowania. Ze sobą należy zabrać ręcznik, koszulkę i spodenki do przebrania, a także sportowe buty. Dodatkowo w pakiecie Comfort zagwarantowany jest transport busem ze Szczawnicy.