Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

28 sierpnia 2019

Wyprawy w góry - zobacz unikalną ofertę

Lubisz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym globtroterem, który ceni bezpieczne i solidnie opracowane eskapady w gronie profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, których celem są szczyty prawie każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią aktywne spędzanie wolnego czasu i posiadają minimalne doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia, a także świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to propozycja dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o zaawansowanych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane doznania. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie marzeń i sprawdzenie się w ciężkich sytuacjach. Firma angażuje zawodowych przewodników i liderów znających na wylot charakter górskiego terenu, ale również ochoczo dzielących się posiadaną wiedzą z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Andy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]