Eventy firmowe

1 maja 2018

Dlaczego opłaca się wygospodarować środki na eventy firmowe? Bo chyba każdy się zgodzi, że dobra atmosfera wśród pracowników jest połową sukcesu firmy. Szczególnie, gdy praca jest w całości wykonywana przed monitorem komputera, komunikacja między współpracownikami nie jest rzeczą prostą.

Eventy firmowe – relaks, czy survival?

Coraz częściej działy kadr korzystają z ofert firm organizujących eventy. Ich mnogość oraz szeroki wachlarz świadczonych usług, umożliwia zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Począwszy od wyjazdów szkoleniowych, integracyjnych, po specjalnie przygotowane eventy. Dla osób, które znudzone są monotonią życia, firmy eventowe mają w swojej ofercie np. skoki ze spadochronem czy loty szybowcowe. Również ekstremalne wyprawy wpływają korzystnie na kontakty między pracownikami, w związku z tym, że wymagają kooperacji między osobami biorącymi udział. Można to osiągnąć również poprzez organizowanie wielu zadań grupowych.

Osoby potrzebujące zrelaksowania mogą wziąć udział w koncertach w małym gronie, czy kabaretach. Udział w takich eventach firmowych, nie tylko dostarcza niezapomnianych wrażeń, lecz także pozwoli osiągnąć większą efektywność pracowników, co się przekłada na sukces całej firmy.