Organizacja eventów firmowych

28 kwietnia 2018

Agencja KlapsArt zajmuje się organizowaniem wszelkiego rodzaju koncertów, przedstawień, imprezy firmowych, wesel, a także wieczorów kawalerskich i panieńskich.

Posiadamy również obszerną ofertę imprez dla najmłodszych, są to m.in. warsztaty terapeutyczne, przyrodnicze, edukacyjne oraz przedstawienia teatralne. Pedagogom chętnie udzielimy pomocy przy planowaniu zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwa jest integracja dzieci z najróżniejszych środowisk.

Cieszysz się z nadchodzącego ślubu, ale obawiasz się problemów przy organizacji wesela? Od tego tu jesteśmy. Pomożemy zarówno przy wyborze cateringu i odpowiedniego miejsca, a wcześniej zorganizujemy niezapomniany wieczór kawalerski i panieński!

Jesteśmy częstym gościem na małych i dużych scenach teatrów, klubów, ośrodków kultury oraz w przedszkolach, szkołach i szpitalach. Proponujemy coś dla ucha i oka na wszystkie okazje, z chęcią zaplanujemy imprezę kulturalną, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. KlapsArt współpracuje z wieloma znanymi konferansjerami oraz komikami z Polski oraz Europy. Jako agencja z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy otwarci na różnego rodzaju propozycje naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy z KlapsArt!