Do czego służą instalacje teletechniczne?

4 grudnia 2016

Instalacje teletechniczne – zleć przygotowanie fachowcom

Instalacje teletechniczne sieci telewizji kablowej to kompleksowa infrastruktura obejmująca mnóstwo różnych urządzeń – od elementarnych po niezwykle skomplikowane. Na rynku istnieją fachowe przedsiębiorstwa, które zajmują się obsługą sieci RTV. Sprawdźmy jakie usługi proponują i jakie są najważniejsze moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – w osiedlach mieszkaniowych

Instalacje teletechniczne obejmują przyrządy takie jak: anteny , zabezpieczenia odgromowe, mikrowzmacniacze abonenckie, zasilacze, multiswitche końcowe. W sprzedaży znaleźć można też gniazda multimedialne, kable koncentryczne 75 OHM, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i systemy PON – GEPON. Urządzenia tego typu montowane są na budynkach użyteczności publicznej, w obiektach publicznych i wieżowcach. Przedsiębiorstwa specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast między innymi projektowaniem sieci i produkcją konkretnych urządzeń. Sieci teletechniczne opierają się na niezawodnych komponentach oraz profesjonalnym montażu – stąd niezastąpione jest wsparcie speców.

Instalacje teletechniczne – wysokiej jakości urządzenia

Konieczne jest również, żeby sieci kablowe spełniały odpowiednie wymogi prawne. Z tego też powodu potrzebna jest opieka techniczna fachowych firm, które zagwarantują odpowiednie narzędzia i zaproponują najlepsze urządzenia dostosowane do potrzeb danej sieci. Instalacje teletechniczne nierzadko wymagają również serwisowania, a zatem bardzo ważna jest opieka gwarancyjna. Jej odbiorcami są zazwyczaj deweloperzy.

Dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]