Telewizja kablowa a stacja czołowa Anttron

10 lutego 2017

Chcesz nabyć produkty ANTTRON? Sprawdź telmor.pl

Stacja czołowa Anttron to moduł, dzięki któremu możemy oglądać telewizję kablową oraz korzystać z internetu. To najważniejszy element, który skupia różne komponenty służące do poprawnej transmisji dźwięku i obrazu. Wszystkie urządzenia budują razem dobrze pracującą całość. Zobaczmy, co wchodzi w skład stacji czołowej Anttron i gdzie najczęściej jest stosowana.

Stacja czołowa Anttron – do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV

Stacja czołowa Anttron stosowana jest w modułach zbiorowego odbioru sygnału – między innymi w hotelach, pensjonatach, szpitalach a nawet w spółdzielniach mieszkaniowych. Transportuje ona połączenie do pojedynczych telewizorów. Specjalistyczna szafka montażowa – wyprodukowana zarówno do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV to jeden z kluczowych komponentów tworzących stację czołową. Dedykowane programy ułatwiają jej sprawną konfigurację. Do szafki wchodzą różne moduły – takie jak DTV AV2 czy DTV DM2/4.

Stacja czołowa Anttron – odbieranie sygnałów różnego pochodzenia

Każdy z komponentów wchodzących w skład stacji czołowej Anttron służy do innego celu – transmisji sygnałów satelitarnych lub AV. Standard analogowy jest bardziej ograniczony niż cyfrowy – występują nieprawidłowości w transmisji dźwięku i obrazu, a rozbudowa generuje duże wydatki. Wiele modułów wchodzących w skład stacji czołowej wyposażona jest też w osobne porty USB, dzięki którym można wprowadzić własny content. Części można swobodnie łączyć, tworząc kompleksowy system antenowy.

Dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]