Biżuteria z koralem

13 lipca 2016

tu kupisz biżuterię z koralem

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Jego nazwa pochodzi od hebrajskiego słowa “gord”, które oznacza amulet. Koral, nazywany drzewem oceanów, symbolizuje bogactwo i siłę. Wielu ludzi uważa, iż biżuteria z koralem strzeże przed złą energią i działa hamująco na wzbudzone emocje. W mitologii, koral poświęcano bogini piękna, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci natomiast, miał chronić przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Zwykło się mawiać, że najpiękniejszą biżuterią kobiety jest jej promienny uśmiech. Nie ulega jednak wątpliwości, że elegancka, właściwie dopasowana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, w związku z czym idealnie nadaje się do casualowych stylizacji, jak i również na specjalne okazje. Koral występuje odcieniach: różowym, czarnym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Koral oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Barwa koralu blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom dojrzałym. Reguluje cykl menstruacyjny i korzystnie oddziałuje na polepszenie płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego działanie hamujące. Wierzy się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie , bez stresu.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]