Kolczyki dla dzieci

27 sierpnia 2016

biżuterię dla dzieci na www.bizuteriadladzieci.com

Małe dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają biżuterię. Jednak, by nasze rzeczy nie ucierpiały w czasie zabawy, warto czasem zakupić pociechom ich własne świecidełka. Ciekawym pomysłem na oryginalny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Na co zwrócić uwagę wybierając biżuterię dla dzieci?

Podstawowym kryterium wyboru biżuterii dla dzieci powinna być ich wygoda. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt długie, aby nasza pociecha nie . Kolejnym aspektem jest wygląd. Bransoletki i zawieszki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt elegancko – kupujmy te kolorowe, z dziecięcymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz jakość wykończenia – brak ostrych krawędzi, wypadające zakrętki do kolczyków.

Najciekawsze propozycje biżuterii dla dzieci

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serduszka i kwiatka oraz wisiorki z biedronkami czy słodkościami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli przylegającymi do ucha. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe wstążki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.