Kolczyki na biglach – komfort i elegancja

19 września 2016

www.bizutik.pl/kolczyki/bigle

Biżuteria to nie tylko szlachetne kamienie oraz inne materiały. Ważne są wszak nie tylko ich wzory, ale również walory praktyczne – kolczyki, których nie używa się wygodnie z pewnością nieczęsto będą wyjmowane z opakowania. Dlatego kupując biżuterię powinniśmy dowiedzieć się, jaki rodzaj zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest naprawdę ogromna – angielskie, klipsy oraz bigle. Które z nich okażą się trafionym rozwiązaniem? Warto między innymi kupić kolczyki na biglach – są bowiem wygodne i doskonale wyglądają.

Wybierz właściwe kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla pań o stosunkowo kanciastej twarzy – są długie, więc nadają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, jeśli postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto jednak zaznaczyć, że klientki o nieco innej twarzy też mogą zakładać kolczyki na biglach – muszą tylko wybrać odpowiedni model.

Kamienie na biglach z dekoracyjnymi kamieniami

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych minerałów – to zależy od kosztów ich wydobycia oraz fantazji twórcy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem i minerałami syntetycznymi – na przykład z chalcedonem. Jakie warto wybrać? To rzecz własnych upodobań – niekiedy korzystniej prezentować się będą kolczyki z turkusem, innym razem lepiej zda egzamin kamień sztuczny, zatem kupno kolczyków należy przeanalizować samemu.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]