Kolczyki na sztyftach – znajdź najlepsze dla siebie

25 lutego 2017

Kolczyki sztyfty. Dowiedz się więcej na www.bizutik.pl

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, rzutuje zarówno wykorzystany do ich zrobienia kruszec, wzór oraz szlachetne minerały, ale także rodzaj mocowania. W sklepach dostępne są rozmaite typy zapięć – na przykład długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich kobiet, które lubią minimalizm oraz komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i są bezpieczne dla uszu. Szczególnie ważna jest również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na specjalne okazje oraz te, które śmiało możemy zakładać na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych kreacji

Kolczyki na sztyftach są często naprawdę eleganckie, a przy tym nie rażą zbytkiem. Dobrym pomysłem okażą się na pewno wykonane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi minerałami – turkusem czy bursztynem. Najlepiej wyglądać będą przy skromnych, ale stylowych strojach – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie gabaryty oraz prosty wzór.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do zwykłych kreacji. Do biura dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – wyglądają niemal tak dobrze, jak naturalne, a ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które szczególnie łatwo komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku niebanalną główką.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]