Kolczyki z bursztynem – dobre strony

30 czerwca 2017

Jeśli poszukujesz kolczyków z bursztynem, koniecznie odwiedź tę stronę

Bursztyn to jeden z najstarszych stosowanych przez złotników materiałów. Mimo biegu lat, nadal jest chętnie wybierany przez klientów potrzebujących ponadczasowej biżuterii. Warto też napisać o jego cenach – chociaż niegdyś był bardzo drogi, obecnie na naszyjniki oraz kolczyki z bursztynem jest w stanie pozwolić sobie każdy z nas. Ze względu na popularność podobnej biżuterii warto powiedzieć krótko o tym, jak troszczyć się o ten kamień, by posłużył jak najdłużej i o tym, gdzie powinniśmy nabyć kolczyki z bursztynem.

Jak dbać o kolczyki z bursztynem?

Bursztyn to stosunkowo miękki kamień i nietrudno go porysować. Dlatego kolczyki z bursztynem powinniśmy wycierać delikatną ścierką – najlepiej irchą. Pod żadnym pozorem nie używajmy także środków myjących – mogą one zepsuć bursztyn. O wiele lepiej zda egzamin normalna woda, przy poważnych zabrudzeniach z odrobiną mydła. Ważne jest również to, gdzie trzymamy pierścionki i kolczyki z bursztynem. Nie używajmy zwykłych pojemników, wymieniając je pojemnikami wyłożonymi od środka delikatną dzianiną.

Kolczyki z bursztynem – gdzie nabyć?

Kilka lat temu jedynym wyjściem dla chcących nabyć pierścionki z bursztynem była wizyta u złotnika. Dziś można zrobić to o wiele łatwiej niż wtedy – po prostu logując się do internetu. Na e-zakupy dobrze zdecydować się także z innego względu – są wszak znacznie bardziej komfortowe. W internecie możemy też przejrzeć ofertę rozmaitych sklepów a potem wybrać te kolczyki z bursztynem, które szczególnie będą nam odpowiadać.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]