Kolczyki z perłami

1 września 2016

kup kolczyki z perłami na www.bizutik.pl

Perły są symbolem klasy i smaku. Biżuteria z perłą obowiązkowo musi znaleźć się w szkatułce każdej kobiety. Jeżeli sznur z pereł to dla Ciebie zbyt rzucająca się w oczy biżuteria, wybierz kolczyki z tą wyjątkową ozdobą. Kolczyki z perłą w wielu domach to nie tylko zwykła ozdoba – są przekazywane z pokolenia na pokolenie i stanowią element rodzinnego dziedzictwa.

Kolczyki z perłami – czym się różnią?

Przy zakupie kolczyków z perłami warto zwrócić uwagę na parę aspektów. Pierwszą z nich jest połysk. Rozróżniamy wysoki, średni i bardzo słaby połysk. Nie bez znaczenia jest także kolor oraz rozmiar pereł. Oprócz białych, można znaleźć również brązowo-kasztanowe czy łososiowe. Kolejne kryterium jakości pereł w kolczykach to ich czystość, czyli obecność wyraźnych skaz.

Kolczyki z perłami – szykownie i elegancko

O tym, że kolczyki z perłą to element świetnie pasujący do prawie każdej eleganckiej stylizacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najświeższe trendy idą na przekór tradycji noszenia pereł tylko w czasie wyjątkowych okazji. Coraz częściej nosi się je ze spodniami dżinsowymi i skórzaną kurtką.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]