Pierścionki z cyrkoniami – nie tylko niska cena

5 sierpnia 2016

Zamów pierścionki z cyrkoniami na http://bit.ly/2dVLOId

Cyrkonia jest wymieniana wśród najczęściej wybieranych w jubilerstwie syntetycznych kamieni. Oczywiście nie jest tak bez przyczyny – cyrkonia świetnie się prezentuje oraz jest naprawdę wytrzymała, a przy tym mniej kosztowna od autentycznych surowców. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia produkowana jest z cyrkonu, który łączy się z itrem lub wapniem. Stosowana jest w najróżniejszych kolczykach, wisiorkach czy przypinkach, jednak najpopularniejsze są pierścionki z cyrkoniami. Czemu opłaca się je kupić? Gdzie najlepiej kupić pierścionki z cyrkoniami?

Zrobione ze srebra pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonie świetnie komponują się z najróżniejszymi metalami, ale najlepiej wyglądają w ozdób wykonanych ze srebra. Właściwości cyrkonii sprawiają, iż podkreślają one urodę srebra oraz pozwalają na wykonanie biżuterii, która przy luksusowym wyglądzie okaże się stosunkowo tania – dlatego przez klientów z mniejszym budżetem są często kupowane jako pierścionki zaręczynowe. Z uwagi na ich niewielkie ceny, pierścionki z cyrkoniami bywają często noszone na co dzień – ich ewentualna strata nie będzie tak dotkliwa.

Poszukiwania pierścionków z cyrkoniami

W sklepach dostępnych jest mnóstwo rodzajów pierścionków z cyrkoniami. Przed wyborem konkretnego egzemplarza warto zatem sprawdzić, jakie wzory proponują nam poszczególne sklepy i już wtedy wybrać ten, który szczególnie się nam podoba. Sprawę ułatwimy sobie wybierając zakupy w e-sklepach – unikniemy tak męczących spacerów po sklepach.