Ponadczasowa srebrna biżuteria

3 lutego 2017

Po więcej informacji o biżuteria srebrna sklep skieruj się tu

Jest z ludźmi od wieków i mimo dostępności wielu nowych projektów, w gruncie rzeczy mało się zmieniła. Biżuteria nadal pełni identyczną funkcję – jest swoistą dekoracją ciała, a także pozwala na wyrażenie swojego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię tak samo chętnie zakładają kobiety i panowie, maluchy i ich rodzice, osoby z rozmaitych grup społecznych. Niezależnie od tego, które projekty cenimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak często kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej pięć dekad?

Czemu warto postawić na srebrną biżuterię?

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie fakt, że jej stosowanie daje szansę uniknąć wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie sposób zapomnieć również o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro posłuży sporo czasu, jednak należy prawidłowo je konserwować. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją porysować lub uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być myta w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Należy trzymać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]