Prezent dla żony, córki i mamy – kolczyki serduszka

17 lutego 2020

Kliknij tu, aby zamówić kolczyki serca

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej nabywanych typów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – można je ubrać na każdą okazję, świetnie akcentują urodę, są też idealnym pomysłem na upominek. Jakie rodzaje kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z jakich surowców zazwyczaj są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serca – na wielkie wyjścia i do szkoły

Motyw serca jest w szerokim zakresie wykorzystywany w jubilerstwie. Jest on podłożem do projektowania kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dzieci. Kolczyki serca są eterycznym nadprogramem wielu stylizacji. Produkuje się je zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest najczęściej wybierany na swobodne okazje – nakładamy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, jedynie delikatnie uwydatniają prawdziwą urodę kobiety. Z kolei długie kolczyki serca mogą być użyte do pozornego wysmuklenia szyi oraz wyszczuplenia oblicza. Tego rodzaju kolczyki nadadzą się na bale sylwestrowe, wieczory w teatrze bądź randki i wspaniale komponują się one z szykownymi kreacjami. Natomiast dziewczynki mogą założyć kolczyki serduszka zarówno na Pierwszą Komunię, jak i do szkoły.

Kolczyki serca – idealny prezent dla ukochanej osoby

W sprzedaży dostępne są kolczyki serca wykonane ze srebra i złota. Popularne są również kolczyki pozłacane – tańsze, a przy tym wyglądają nadzwyczaj wspaniale. Zarówno kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być ozdobione drogimi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serca w kolorze lazurowym bądź szafirowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można dać w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Matki, rocznicę ślubu oraz z mnóstwa innych sytuacji. Podarowane kochanej osobie – dziewczynie, babci czy też żonie, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o łączącej was więzi, szacunku i miłości.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]