Uniwersalne i ponadczasowe – srebrne kolczyki

10 lipca 2016

Nie szukaj już więcej! Tu kupisz kolczyki

Srebro to najbardziej lubiany przez wytwórców biżuterii materiał. Nie może to oczywiście dziwić, gdyż naprawdę posiada wiele dobrych stron. Koszty jego zakupu są o wiele niższe niż złota, a jest kruszcem szlachetnym, więc nie koroduje i latami nie traci swoich zalet. Srebrne kolczyki są też lubiane ze względu na komfort ich noszenia – znacznie ograniczają wszak niebezpieczeństwo wystąpienia infekcji. Jako iż są bardzo interesującą opcją dla szukających niestarzejącej się oraz wytrzymałej biżuterii, warto napisać parę zdań o tym, gdzie je kupować i jak dbać o srebrne kolczyki.

Kupno srebrnych kolczyków – kilka porad

Wyobraźnia designerów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich wszyscy wyszukamy coś dla siebie – tak zwolennicy sprawdzonych pomysłów, jak i panie, które bardziej wolą eksperymentalne projekty. Przed kupnem konkretnych kolczyków warto zatem zorientować się, co oferują nam różne sklepy. Trafionym rozwiązaniem z całą pewnością okaże się kupno w internecie – tym bardziej, kiedy zależy nam na znalezieniu oryginalnych wzorów srebrnych kolczyków.

Srebrne kolczyki – jak się o nie zatroszczyć?

Pomimo różnych plusów, srebro posiada pewne słabsze strony. Najważniejszy jest fakt, że srebrne kolczyki po kilku latach śniedzieją. Możemy tego uniknąć regularnie myjąc je odpowiednimi preparatami oraz trzymając w zamkniętych pojemnikach. Pod żadnym pozorem nie wykorzystujmy jednak do ich pielęgnacji zwykłych płynów, bo potrafią uszkodzić delikatny metal.