Wisiorki srebrne

31 października 2016

Jeśli chcesz nabyć wisiorki ze srebra, koniecznie wejdź na https://www.bizutik.pl/wisiorki

Moc wisiorków

Każda kobieta lubi mieć na sobie oryginalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś innego za każdym razem. Niestety komfort kupowania dużej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeśli chcesz mieć na sobie za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek możesz mieć zawieszony przy samej szyi albo niżej na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Niemniej istotna jest szerokość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Zdecydować się możemy na łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może przysporzyć nietypowy kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łzy, kwadratu etc), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych.

Szeroką ofertę istnieje także jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]