Wyjątkowe bransoletki z koralikami

5 listopada 2016

Zamów bransoletki z koralikami na http://tinyurl.com/zo2rnn6

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem ozdób, które będą odpowiednie na wszystkie spotkania. Mamy możliwość sami je zrobić w domu lub nabyć w butiku. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że zrobione przez nas bransoletki będą niepowtarzalne.

Metody tworzenia bransoletki z koralikami

Najpopularniejszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy pomocy koralików, zestawu do szycia i szydełka możemy stworzyć wyjątkową biżuterię. To prosta technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym fasonie.W jaki sposób własnoręcznie tworzyć bransoletki z koralikami, możemy dowiedzieć się również w Internecie oglądając samouczki.

Jak wykonać bransoletki z koralikami techniką Peyote?

Bardziej wymagającym sposobem umożliwiającym stworzenie falowanej bransoletki jest metoda Peyote. Wymaga ona większej cierpliwości oraz dużo wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tym sposobem niezbędna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Czy istnieją wzory bransoletek z koralikami?

Występuje niezliczona ilość wzorców, którymi możemy posiłkować się przy pracy nad naszą biżuterią. Dzięki technice, możemy używania wirtualnych schematów, które znacznie ułatwiają wykonywanie autorskiej bransoletki. Dostępne są zarówno jednokolorowe modele, jak i zawierające przejścia barw.Jeżeli jednak mamy mało czasu i nie mamy zdolności manualnych, możemy znaleźć piękne bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z dodatkami.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]