Zawsze modne kolczyki z cyrkoniami

16 listopada 2016

Kolczyki z cyrkoniami kupisz na https://www.cyrkonie.com.pl

Kolczyki z cyrkoniami to idealny dodatek dla każdej pani. Te szlachetne wyroby idealnie współgrają z kolczykami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są produkowane

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące wspaniałe właściwości estetyczne. Migoczą w słońcu szykownym lśnieniem, są odpowiednio polerowane oraz pozbawione barwy. Ich wygląd znakomicie imituje szlachetne diamenty, sprawdzają się więc jako detal biżuteryjny. Na rynku znajdziemy również kolorowe odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich składników można stworzyć następujące zabarwienia: błękitny, czerwony, seledynowy, brązowy. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji imienin lub na Mikołajki.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te szlachetne kamienie są zahartowane i odporne na czynniki mechaniczne, dlatego idealnie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic, jak również łańcuszków. Gdzie możemy zaopatrzyć się w ozdoby z cyrkoniami? Ogromny wybór oferują sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych odmianach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wymarzoną i stylową biżuterię. Odbiorcy często wybierają minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są również te różnorodnie upstrzone cyrkoniami.