Angielski biznesowy – opanuj specjalistyczny język

20 sierpnia 2016

Dobra znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach bardzo istotna. Wymaga tego także rynek pracy – stąd niesamowite zainteresowanie kursami angielskiego biznesowego. Jaką wiedzę można zdobyć na tego typu kursie i jakie grupy pracowników z nich korzystają?

Angielski biznesowy – poznaj pojęcia CEO, HR department i due date

Języka angielskiego biznesowego używają w pracy przełożeni oraz pracownicy mający kontakt często z obcojęzycznymi kontrahentami. Umiejętność płynnego porozumiewania się upraszcza proces negocjowania warunków, podpisywania kontraktów, jak również dokonywania transakcji korporacji. W trakcie wielu szkoleń języka angielskiego kursanci nie tylko mają szansę pokonać fobię przed mówieniem, ale też nauczyć się specjalistycznego słownictwa. Co oznacza sales targets, shipping date i trade offer? Podczas kursów kładzie się szczególny nacisk na pojęcia wykorzystywane w dokumentach, które niejednokrotnie mogą zaważyć na powodzeniu lub porażce kluczowych transakcji. Na kursie można również nauczyć się pisania specjalistycznego curriculum vitae, opanować słówka związane z księgowością oraz pisaniem e-maili.

Angielski biznesowy – biegłe posługiwanie się językiem

Dzisiejszy świat staje się globalną wioską, a każda duża korporacja wymaga znajomości angielskiego biznesowego. Niezależnie od tego czy mieszkasz w Krakowie, Warszawie lub Toruniu – żeby osiągnąć sukces w firmie, powinieneś stale ulepszać swoje umiejętności zawodowe. Z pomocą przychodzą intensywne kursy języka biznesowego, które otworzą Cię na angielskich klientów, a także pozwolą Ci zrozumieć obyczaje menadżerów z USA czy z Nowej Zelandii. Trzeba podkreślić, że przyjazna atmosfera jest niezwykle ważna w trakcie podpisywania umów służbowych, a płynne porozumiewanie się gwarantuje powodzenie transakcji. Skorzystaj zatem z kursu angielskiego biznesowego – zostań bezkonkurencyjny na rynku pracy.