Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

25 stycznia 2022

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą kursu Blender? Nie zwlekaj! Skieruj się na https://bit.ly/3nG3NSr.

Świat rysunku cały czas się rozwija i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych metod preferując tworzenie swoich prac tylko cyfrowo. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale też odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wymaga w tej chwili wielkich nakładów finansowych – każdy może wszak pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który zarazem jest w pełni darmowy.

Kursy Blender 3D polecamy w małych zespołach

Korzystania z dowolnego programu można nauczyć się we własnym zakresie, jednakże proces ten trwa wówczas dłużej i nierzadko bywa niesłychanie irytujący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści zwłaszcza osobom, które dopiero poznają program Blender. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez kursanta pokazując detale, które trzeba poprawić oraz podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, aby był on prowadzony w niewielkich zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w w branży filmowej i gier komputerowych

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie zdolnością poszukiwaną i docenianą przede wszystkim w świecie gier komputerowych, filmu i projektowania. Poznanie programu Blender 3D daje tym samym sporo nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu tworzy się wstępne zaawansowane dzieła, które później można śmiało uwzględnić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednak, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu amatorzy oraz artyści chcący rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności bądź odkryć nowe drogi ekspresji.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]