Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

21 stycznia 2022

Digital painting. Zdobądź więcej szczegółów.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w grach komputerowych, reklamie i filmie. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, a także obrabiać grafikę w programach graficznych. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak posługiwać się warstwami i maskami, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, wykonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na ASP oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, reklamą, animacją i filmem.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]