Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj się do egzaminów

6 sierpnia 2020

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o kurs architektura, uzyskasz na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo elementów – przede wszystkim fakt, że są to niezwykle ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale również wskazówki specjalistów pozwalające przyszykować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]