Projekt gazety dla pracowników

28 października 2016

Wejdź na http://www.pracowniaregister.pl/custom-publishing-czasopisma-firmowe-i-gazety-firmowe-pod-klucz/ aby zobaczyć, kto wykonuje projekt gazety

Firmowy biuletyn to wspaniały sposób motywowania ekipy, ale także rodzaj reklamy. Zobaczmy zatem, jakie treści warto umieścić w takiej gazetce i dlaczego warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – motywuje personel

Korporacyjny biuletyn może spełniać dwie funkcje. Pierwszą z nich jest wspieranie komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa – pisanie o sukcesach, chwalenie się dobrymi wynikami, wywiady z przodującymi pracownikami. Tego typu biuletyny mają duży wpływ na działanie całego przedsiębiorstwa, bowiem świetnie zagrzewają do pracy załogę. To sprawia, że podwładni mocniej angażują się w życie firmy, czują się dumni ze swojego miejsca pracy, a ich zwykłe obowiązki przynoszą im więcej satysfakcji. Badania dowodzą, że gazeta firmowa sprawia, że członkowie załogi chcą optymalizować swoje wyniki, podnosi się też poziom pozytywnej rywalizacji. Dużym plusem jest również poprawianie kanałów przepływu informacji między jednostkami, które bywają częstą przyczyną nieporozumień w wielu firmach. Firmowy biuletyn gwarantuje także stuprocentową transparentność strategii przedsiębiorstwa.

Projekt gazety – podnieś zyski

Oczywiście korporacyjny biuletyn to także wspaniała metoda marketingowa. Magazyn dociera do adresatów takich jak: konsumenci, media, potencjalni inwestorzy, potencjalni pracownicy. Korporacyjny biuletyn w ten sposób realizuje cele promocyjne, podnosi sprzedaż oraz stanowi znakomity filar profesjonalnego public relations. Planując wydawanie gazety korporacyjnej musimy w pierwszej kolejności zaangażować pracowników do tworzenia artykułów oraz zaprojektować szatę graficzną. Najlepiej posiłkować się usługami profesjonalistów (tj. grafików projektowych), którzy wymyślą projekt gazety, określą wygląd gazetki i zajmą się wydaniem. gazeta korporacyjna na pewno wypełni swoją misję.

Dane adresowe:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]