SEO Kraków, pozycjonowanie i optymalizacja, projektowanie stron www Kraków

SEO – pozycjonowanie stron

13 grudnia 2016

SEO – wstęp do pracy pozycjonera

SEO – akronim pochodzi od angielskich słów Search Engine Optimization, co po polsku oznacza optymalizację stron internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja, a SEO

Optymalizacja danej strony ma sprawić, by stała się ona przyjazna dla robotów oraz użytkowników. W trakcie optymalizowania strony szczególną uwagę zwraca się na zoptymalizowanie kodu, zarówno HTML, jak i pozostałych np. Kaskadowych Arkuszy Stylów, jak i treści oraz grafik.

SEO i roboty wyszukiwarek

By uzyskać jak najlepsze rezultaty, warto na czym polega praca robotów wyszukiwarek internetowych. Roboty Przemierzają Internet, indeksując oraz katalogując strony i umieszczają dane w specjalnych bazach.

Linkowanie wewnętrzne, a SEO

Prawidłowe linkowanie wewnętrzne jest gwarancją efektywnej nawigacji po stronie, zarówno dla użytkowników, jak i robotów wyszukiwarek.

Black Hat SEO i White Hat SEO

SEO dzieli się na tzw. Black Hat SEO i White Hat SEO. Black hat odnosi się zabiegów nielegalnch z punktu widzenia Google. White hat SEO jest natomiast jego przeciwieństwem i na nim właśnie powinna opierać się praca pozycjonera z prawdziwego zdarzenia.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]