Relaks w Krynicy

4 listopada 2016

Poznaj dalsze szczegóły o wypoczynku Krynica Zdrój

Krynica Zdrój jest uznawana za jedno ze szczególnie lubianych przez krajowych turystów miast. Nie może to jednak dziwić – Krynica słynna jest z pomagającego w leczeniu klimatu oraz niezwykłych widoków. Oprócz tego może poszczycić się dużą infrastrukturą noclegową, a szeroka oferta kulturalna powoduje, że przybywają tu nie tylko turyści chcący zatroszczyć się o własne zdrowie. Jak zatem zaplanować wakacje w Krynicy? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Wypoczynek w Krynicy – pozbądź się złego samopoczucia

Najważniejszym atutem Krynicy Zdrój są niewątpliwie złoża wód mineralnych, które wydobywane są tutaj od niemal 200 lat. To one spowodowały, że Krynica Zdrój stała się znanym w całej Polsce uzdrowiskiem. Wypoczynek w Krynicy jest zatem doskonałą opcją dla osób, które walczą z chorobami układu pokarmowego lub moczowego, czy też z problemami kardiologicznymi. W Krynicy wykorzystywanych jest niemal dziesięć zdrojów, a każdy z nich ma trochę inne zastosowania.

Jak zaplanować wypoczynek w Krynicy?

Najistotniejszą atrakcją Krynicy okazują się niewątpliwie źródła wody, a niektóre z nich powstały jeszcze w XIX wieku. Trzeba zobaczyć tu również ciekawe domy z lat granicznych XIX i XX stulecia. Krynica szczyci się też wyciągiem na Górę Parkową, z której dostrzec można niesamowity widok na okolicę. Wypoczynek w Krynicy może być atrakcyjny również dla miłośników rozrywki – w Krynicy odbywają się najróżniejsze eventy, z Festiwalem Gitary i opery na pierwszych miejscach.

Dane adresowe:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]