Prawo pracy w Krakowie – kancelaria prawna

20 lipca 2019

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma wieloletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, tak z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza praca skupia się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w zakresie bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – obszar działania kancelarii radców prawnych

Reprezentując Pracodawców, najczęściej udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego trwania, jak i rozwiązania. Świadczona przez nas pomoc prawna ma nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także ochronić ich przed potyczkami sądowymi z zatrudnionymi. Jesteśmy świadomi, że wraz z rozwojem firmy, respektowanie prawa pracy staje się coraz większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest praca w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skupić się na kierowaniu biznesem, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny w roli pełnomocnika Pracownika

Równie często podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie znacznie częściej nasza praca polega na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezprawnego rozwiązania umowy o pracę czy chociażby nadgodzin. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego typu sprawy związane są ze znacznymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sędziego do racji naszego Klienta jest sporym wyzwaniem.