Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

16 stycznia 2020

Znajdź czapraki dla koni

Czapraki to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – budowa i zastosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które dają koniowi wygodę, a równocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich surowców bardzo dobrze chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeżeli potrzebujesz zainwestować w wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele posiadające siateczkę absorbującą pot koni, uszyte z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi najwyższy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, by całkiem dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a także poprawiały komfort jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też dobrze się prezentują. Artykuły te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]